start start start
Untitled Document


  Oferta
  Nasza firma mieści się w Strzelinie niedaleko Wrocławia. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, jednak podejmujemy się także zleceń z całego kraju. Możemy zaoferować naszym Klientom bardzo korzystne ceny. Preferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz negocjacje stawek.


  Prace wysokościowe-oferta

  - przycinanie drzew,
  - pielęgnacja drzew,
  - usługi elektryczno-instalacyjne,
  - mycie szyb, elewacji, okien,
  - czyszczenie elewacji,
  - malowanie elewacji,
  - usługi dekarskie,
  - czyszczenie, wymiana rynien,
  - odśnieżanie dachów,
  - usuwanie sopli
  - montaż billboardów,
  - montaż banerów,
  - montaż anten telewizyjnych i radiowych,
  - konserwacje oświetlenia zewnętrznego.

  A ponadto:

  Prowadzimy wynajem podnośników koszowych oraz oferujemy prace ziemne z zakresu usług koparko-ładowarką.


  Usługi dekarskie

  Kolejnym profilem naszej działalności są kompleksowe usługi w zakresie dekarstwa. Z przyjemnością przyjmiemy zlecenia na budowę dachu. Gwarantujemy, że wszelkie prace wykonujemy rzetelnie i z dbałością o każdy szczegół. Mamy świadomość konkurencyjnego rynku, więc stale zwiększamy nasze kwalifikacje. Współpracujemy z wiodącymi producentami materiałów i zapewniamy atrakcyjne stawki cenowe.


  Wycinka drzew

  Przyjmujemy zamówienia na pielęgnację oraz wycinkę drzew. Dysponujemy doskonałej jakości sprzętem (m.in. podnośnikami koszowymi), który umożliwia nam przeprowadzenie dokładne oraz szybkie realizowanie zleceń. W naszej ofercie znajdą Państwo prace z zakresu cięć prześwietlających, sanitarnych, korygujących czy też przycinania drzew i gałęzi.


  Usługi koparką Liebherr 911

  Serdecznie polecamy Państwu nasze usługi związane z wykonywaniem robót ziemnych przy użyciu koparki kołowej Liebherr 911. Zapewniamy sprawne przeprowadzanie zleceń zgodnie z ustalonym z klientem terminem.


www.podnosniki-walko.pl - all rights reserved 2014 design ESKA